Dom farieb
PROGold

PROGold Akrylátový tmel (v kartuši)

Na utesňovanie spár a prasklín v stenách, pri oknách a dverách PROGold Akrylátový tmel na utesňovanie spár a prasklín v stenách, pri oknách a dverách. Pre interiér a exteriér. Pretierateľný.

CHARAKTERISTIKA

  • elastický
  • pretierateľný farbami
  • vysoká prídržnosť
  • vodoodolný
  • šetrný k životnému prostrediu
  • pre interiér i exteriér

POUŽITIE

PROGold Akrylátový tmel je vhodný na vyplnenie prasklín a trhlín v murive, omietkach, na vyplňovanie špár medzi prvkami z dreva, plastu a hliníka a murivom alebo omietkou, tam, kde bežné špárovacie hmoty vytvárajú trhliny a praskliny.

Tmel má vysokú prídržnosť ku všetkým vyzretým, pórovitým a nasiakavým materiálom. Použitie sa odporúča na vyplňovanie spár medzi rámami a izolačnými doskami pri zatepľovaní budov. Môže byť aplikovaný v interiéri i exteriéri, ale výlučne na miestach nepodliehajúcich pnutiu, s minimálnymi nárokmi na roztiažnosť.

Čerstvo aplikovaný materiál je odolný atmosférickým vplyvom. Zaschnutý tmel je možno pretierať farbami, prelepiť alebo prestierkovať. Nepoužívajte na vypĺňanie dilatačných spár a v miestach trvalo zaťažených vlhkosťou.

PRODUKTOVÁ DOKUMENTÁCIA

Produktovú dokumentáciu k PROGold Akrylátovému tmelu nájdete tu.

OBDOBNÉ PRODUKTY

Ďalšie tmely značky PROGold nájdete tu.

PRE SKVELÉ VÝSLEDKY VAŠEJ PRÁCE
PPG Deco Slovakia s.r.o.

Tieto webové stránky používajú k poskytovaniu služieb, personalizácii webu a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto webu súhlasíte s ukladaním a používaním súborov cookies. Viac o ochrane osobných údajov.

Súhlasím